otwórz artykuł w nowym oknie
drukuj artykuł
następny artykuł
poprzedni artykuł
powrót do spisu treści czasopisma

       Ostatnia aktualizacja: 25.07.2017 r., godz. 12:00
        Ilość wizyt w ciągu ostatnich 30 dni - 68.373
Biuro Obsługi Klienta: tel. 95 720 85 40, Formularz kontaktowy »
Wyszukiwarka - czasopismaksiegowych.pl
Aktualnie jesteś: Czasopisma Księgowych (strona główna)  »  Poradnik VAT  »  REDAKCJA INFORMUJE  »  Czy po upływie dwóch lat można skorzystać z ulgi ...
PV
REDAKCJA INFORMUJE
Czy po upływie dwóch lat można skorzystać z ulgi na złe długi?
Na podstawie art. 89a ust. 2 pkt 5 ustawy o VAT, podatnik może skorzystać z ulgi na złe długi jeżeli od daty wystawienia faktury dokumentującej wierzytelność nie upłynęły (...)
Artykuł zawiera znaków: 1579
Aby uzyskać dostęp do artykułu:

Zaloguj się

(dla posiadających prenumeratę/abonament)

Przejdź do Panelu logowania »

Zamów prenumeratę Czasopism Gofinu
w wersji papierowej, a dostęp do ich wersji internetowych otrzymasz za darmo!

Zamów prenumeratę »
Sklep internetowy - sklep.gofin.pl

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o., ul. Owocowa 8, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 720 85 40, faks 95 720 85 60